درباره ما

شرکت پوطار با نام آجیل و خشکبار حسینی در سال 1295 توسط مرحوم حاج عزیز حسینی پایه گذاری گردید. پس از آن در سال 1335مسیر توسعه را توسط جناب آقای حاج محمد حسینی ادامه داد و در سال 1360 به عنوان نسل سوم فعالیت خود را ادامه داد. این مجموعه در سال 1391 با ایجاد برند پوطار فعالیت خود را گسترش داده و همزمان با حضور در عرصه های بین المللی و صادرات کالا به کشورهای اروپایی و آسیایی با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بی نظیر کالا به موفقیت چشمگیری دست پیدا کرد.

آجیل و خشکبار

مجموعه پوطار درصدد دارد با تمرکز بر روی فروش عمده آجیل و خشکبار همراهان و کاربران عزیز را در جهت دسترسی راحت تر و با قیمت مناسب تر به مخاطب جز و کل همراهی کند.
در این راه همراهی شما عزیزان همیشه باعث افتاخار مجموعه بوده است .

آجیل و خشکبار حسینی

شرکت پوطار به عنوان نسل سوم آجیل و خشکبار حسینی، همواره در تلاش است تا با بکارگیری صنعت بروز و پیشرفته جهانی، محصولات باکیفیتی را به مشتریان عزیز ارائه دهد. قطعا پیشه نیاکان ما افتخار ماست، امیدواریم با پیروی از تجربیات نسل های گذشته بتوانیم تداوم در کیفیت و مشتری مداری برند پوطار را حفظ نموده و در جهت پیشرفت و سلامت جامعه گام برداریم.شرکت پوطار به عنوان نسل سوم آجيل و خشکبار حسينی،همواره در تلاش است تا با بکارگيری صنعت بروز و پيشرفته جهانی،محصولات با کيفيتی را به مشتريان عزيز ارائه دهد.

تماس با ما

%20

تخفیف ویژه سفارشات عمده آجیل و خشکبار بالای 10 کارتن
Cart
Your cart is currently empty.