شرکت تولید و بسته بندی آجیل و خشکبار پوطار

news
عنوان : آفلاتوکسین آجیل و پسته چیست ؟
27/11/1399

آیا می دانید آفلاتوکسین آجیل و پسته چیست ؟ در ابتدا می خواهیم به نگهداری اصولی آجیل بپردازیم. حتما می دانید که یکی از تنقلات و خوراکی های محبوب ایرانی آجیل است، که به عنوان میان وعده، شیرینی جات یا در غذاهای سنتی ایرانی مورد استفاده قرار میگیرد


news
عنوان : فواید و خاصیت تخمه کدو
19/11/1399

درباره فواید و خاصیت تخمه کدو چه می دانید ؟ در این مقاله می خواهیم به ادامه خواص تخمه کدو بپردازیم : ۱. درمان کم خونی : در تخمه کدو، وجود آهن خطر کم خونی ناشی از فقر آهن به ویژه در زنان باردار، کودکان و نوجوانان را کاهش می دهد. توجه داشته باشید که برای افزایش آهن، قبل از خوردن تخمه کدو، حتما با پزشک خود مشورت کنید.


news
عنوان : فواید و خواص تخمه کدو
12/11/1399

درباره فواید و خواص تخمه کدو چه می دانید ؟ کدو متعلق به خانواده کاکوربیتا و نیز خیار است. محصولی به نام کدو بسیار پرطرفدار بوده و باید اشاره کنیم که در همه جای دنیا حتی در مناطق سرد مانند آلاسکا نیز کشت می شود.


news
عنوان : خواص تخمه آفتابگردان
05/11/1399

درباره خواص تخمه آفتابگردان می توان گفت که تخمه آفتابگردان سرشار از منیزیم، فسفر، روی، پتاسیم، منگنز و آهن است. علائمی چون آلرژی و برخی از مشکلات التهابی را می توان با مصرف تخمه آفتابگردان تسکین داد.


news
عنوان : درباره گردو و شناخت بیشتر آن
22/10/1399

شناخت گردو می توان گفت بر اساس مطالعات و بررسی های گذشته شفاهی گیاهی، گرده شناسی و انواع گردو از زمان های قدیم، درخت گردو و گرده آن بیشتر در کشورهای اروپای شرقی مشاهده شده است. مناطقی چون آسیای غربی و نواحی هیمالیا نیز زادگاه اصلی گردو می باشند.


news
عنوان : تاریخچه آجیل و خشکبار ایران
16/10/1399

تاریخچه آجیل و خشکبار در ایران آیا می دانستید که به خشکبار در گذشته، خشکه بار می گفتند؟! که دارای میوه های خشک شده ای بود که در زمین های کشاورزی موجود بوده و قابلیت خشک شدن را نیز داشتند.


news
عنوان : خواص بادام زمینی
07/10/1399

بررسی خواص بادام زمینی و انواع آن بادام زمینی گیاه بومی برزیل است، و باید گفت که از آنجا به مناطق دیگر راه یافته است. برای کشت این گیاه، آب و هوایی گرم مناسب می باشد. گیاه بادام زمینی یک ساله بوده دارای ساقه ای راست با ارتفاعی حدود ۳۰ سانتیمتر است.


news
عنوان : انواع گردو
30/09/1399

اطلاعاتی کامل درباره انواع گردو مغز گردو از نظر ظاهری شامل دو قسمت فرورفتگی و برآمدگی ناهموار بوده که رنگ آن کم و بیش سفید است، که این دو قسمت از یک ناحیه کوچک به هم متصل هستند.


news
عنوان : انواع تخمه آفتابگردان
23/09/1399

انواع تخمه آفتابگردان و خواص آن.. از سری تنقلات پر طرفداری که جایگاه خاصی در دورهمی ها دارد، تخمه است. در این محتوا می خواهیم درباره تخمه آفتابگردان و خواص آن صحبت کنیم. تخمه آفتابگردان را به اسم تخمه طوطی می شناسیم، که دلیل آن ارادت خاص طوطی به این دانه دارد. اما اسمی که ما برایش انتخاب می کنیم به اسم تخمه فوتبالی است، حالا درباره تخمه فوتبالی که از مغذی ترین دانه ها محسوب می شود چه می دانید ؟


news
عنوان : انواع تخمه کدو
18/09/1399

قطعا شما انواع تخمه را می شناسید، در این محتوا می خواهیم به انواع تخمه کدو و فواید آن بپردازیم، تخمه کدو در انگلیسی (Pumpkin Seed) که این تخمه به عنوان Pepita معروف است.


news
عنوان : درباره فرآوری آجیل و خشکبار
13/09/1399

می توان گفت که آجیل و خشکبار جزو خوراکی هایی هستند که ارزش غذایی بالایی دارند. بر پایه آخرین پژوهش ها، آجیل و خشکبار بسیار نقش مهمی در تامین سلامت بدن دارند. شاید خیلی از افراد بر این باور باشند که این قبیل مواد خوراکی فاقد ارزش غذایی هستند، اما باید متذکر بود که این مواد غذایی، سرشار از مواد معدنی، پروتئین و ویتامین های آنتی اکسیدان هستند.


 
  1